III Ogólnopolski Zlot Rowerowy Polski Północnej 26-28-05-2006
Na zaproszenie organizatorów tegorocznego zlotu dziesięć osób z klubu Torpedo wybrało się do Chomiąży Szlacheckiej. Pogoda była typowo majowa deszcz , grad i słońce, lecz czy to tak wprawnym turystom jak my mogło  przeszkadzać?, oczywiście że  nie! .Zlot był świetnie zorganizowany ,gospodarze bardzo mili i serdeczni. Na szczególne podziękowanie z naszej strony zasługuje  koleżanka Maria Świstak ,która z pełnym poświęceniem w drugi dzień zlotu doholowała trzy strudzone klubowiczki do mety. Komandorowi zlotu bardzo dziękujemy za przekazanie nam ogromnej wiedzy dotyczącej Pałuk ,dobrze że są jeszcze wśród nas ludzie posiadający pasję odkrywania historii a co najważniejsze  chcą i potrafią się  tą wiedzą dzielić. W trakcie trwania zlotu poznaliśmy kolegów z Gdyni ,Warszawy oraz koleżankę z Krosna Odrzańskiego. W miłej atmosferze czas niestety szybko uciekał ,parę godzin przy ognisku  trochę śpiewu ,tradycyjna kiełbaska i już czas na powrót do domu. Uściski  a nawet łezka w oku co niektórym się zakręciła ,mamy nadzieję że z częścią  uczestników zobaczymy się w czerwcu w Chrośnie.

MOTTO GRUPY  NA ZLOCIE TO N/W PIOSENKA
  Weź na kajak żonkę swą

Płyń na żnińskie utop ją !

i zawołaj hej !

jednej zołzy mniej

Matka Anna od kanapek

TORPEDO NA TLE POMNIKA LESZKA  BIAŁEGO