ZLOT W KIJASZKOWIE

14-16-09-2007

25 zlot turystyczny w  Kijaszkowie okazał się bardzo  szczęśliwy dla naszego  klubu, doceniono  nasz wkład  w turystykę wbrew temu co mówią nie przychylne nam osoby .Klub KTR TORPEDO zdobył puchar Marszałka Sejmiku województwa  Kujawsko-Pomorskiego oraz kilka innych pucharów , dyplomów i wyróżnień. Pogoda wyjątkowo nas  nie rozpieściła ale cóż prawdziwy  turysta grzmotów i  ulewnego deszczu się nie boi. Trasa na,,  psi węch,, została ukończona szczęśliwie a niektórzy z nas zakończyli trasę razem z kolegami z ekipy  ,,ścigaczy,,. Brawa dla  organizatorów ,wieczorek zapoznawczy w roli głównej  nasza ,,HELA,,- był po prostu świetny. Żałujemy tylko jednego ,że  zlot trwał tak krótko ,ale z wiarygodnych źródeł wiemy że 2008 roku w Bachotku będzie trwał ca 5 dni.
Kronikarski obowiązek - ilość uczestników 15 liczba kilometrów 230.

TORPEDO Z  PUCHAREM MARSZAŁKA