ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

14-10-2007

Tradycją staje się święto pieczonego ziemniaka organizowane przez dwa  sympatyzujące ze sobą kluby  tj. Turkole Bydgoszcz i Torpedo Solec. Z wielką dumą mogę poinformować wszystkich naszych sympatyków i nie tylko  że w święcie uczestniczyło 135 osób z czego około 50 procent to dzieci z Solca Kujawskiego i Trzemiętowa. Wszystkie warunki dobrej zabawy zostały spełnione dzięki dobrej pogodzie ,serdeczności gospodarzy oraz znamienitym sponsorom,  udało się niewielkim kosztem zorganizować to miłe święto. Nadarzyła się doskonała okazja aby podziękować naszemu Burmistrzowi za opiekę i sympatię którą nas obdarza. Klubowicze postanowili uhonorować Pan Burmistrza koszulką klubową  co widać na niżej zamieszczonym zdjęciu. Dodatkową atrakcją w imprezie stanowił występ naszego kolegi Leonarda Luthra (turysta  z 25 letnim stażem w PTTK-występuje w każdy czwartek o  godzinie 20 na  barce - Rybi Rynek) który zaśpiewał przy ognisku najbardziej znane piosenki turystyczne.

Trafiliśmy z rozmiarem koszulki!!!!!

Konkurencja jak najbardziej typowa rzut ,,pyrką,, do wiaderka

Dorośli też się świetnie bawili przynajmniej niektórzy Oj ! przypomniały się  czasy wojska

Dziewczęta górą

Leon-zawodowiec pedagog turysta i wielki przyjaciel Torpedo