ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Dwaj Prezesi i najbardziej gościnna Pani Sołtys Barbara Dolińska

Najważniejsze osoby;)  dwóch Prezesów Rajmund i Jurek9-10-2011Najgościnniejsza z gościnnych Pani Sołtys Barbara Dolińska

Uczestnicy V Święta Pieczonego Ziemniaka

Po raz piąty odbyło się  wspólne święto organizowane przez zaprzyjaźnione kluby BKTR Turkole Bydgoszcz i  KTR Torpedo Solec Kujawski. Przyjechali nasi wspaniali turyści rowerowi ,którzy nas jeszcze nigdy nie zawiedli. Ogromną niespodzianką był przyjazd KTK Kalinka Grudziądz za co moc gorących buziaków. Kochani Cykliści z Włocławka ,którzy na kołach  ,pomimo nie- najlepszej aury dojechali ,kluby z Bydgoszczy : Gryf Szlak Brdy ,Rama 76 , Kujawiak Inowrocław ,Przygoda Toruń i mnóstwo ludzi ,którzy kochają rower-DZIĘKUJEMY  SERDECZNIE. Kronikarski  obowiązek ale i odrobina samochwalstwa ,nakazuje mi napisać było nas ca 150 uczestników w wyśmienitych nastrojach do żartów i zabawy, Mamy nadzieję ,że w roku 2012 będzie nas  jeszcze więcej.

GALERIA GWIAZD ;) nagrodzeni w konkursach uczestnicy święta

Smacznego ;)   Ania to wie gdzie się ustawić ;)

Ciekawe o czym tak dyskutuje Paweł ?   Brawo Mikołaj

No tak  ,dla kogo te brawa?   Silna grupa

Ania i Ewa wiedzą ,ciekawe czy reszta też?