Wigilia klubów turystyki rowerowej woj kujawsko-pomorskiego 15-12-2010

Tradycji stało się zadość , zaprzyjaźnione kluby rowerowe  pomimo fatalnych warunków atmosferycznych spotkały się  po raz czwarty na  wigilii  w świetlicy Jagódka. Ciepła atmosfera( pomimo siarczystego mrozu) stworzona przez kolegów i koleżanki  towarzyszyła nam w tym ostatnim spotkaniu w roku 2010.Uroczysty charakter podkreślały odświętnie nakryte stoły ,pięknie udekorowane przez nasze dziewczęta oraz wyśmienite ciasta własnoręcznie upieczone  -kto nie mógł dojechać niech bardzo żałuje ;).

Prezenty dla wyróżnionych gości

Było i coś dla duszy -występ scholi z kościoła p w. Nawrócenia św. Pawła .

Obchodziliśmy niedawno piąte urodziny  i dlatego postanowiliśmy wyróżnić kilka osób ,które  szczególnie zapadły w naszej pamięci -a  turyści odgadywali o kogo  chodzi  i wskazywali osobę , której dotyczył wierszyk lub piosenka  .Koleżanka Renia sparodiowała  dwie koleżanki z Torpedo nikt nie miał wątpliwości o kogo chodziło- Ewa z miotłą a Ania z furą jajek do usmażenia.

Wiesiu Kalinka Grudziądz Rajmund Turkole Bydgoszcz

Piotr  Przygoda Toruń Jadzia Gryf Bydgoszcz

Waldek odbierający album dla  Prezesa Oddz Miejskiego Toruń Kaziu Kujawiak Inowrocław

Dostaliśmy też życzenia od Pani Janiny Pawzun