SPOTKANIE OPŁATKOWE 2014

Pozytywnie rowerowo zakręceni ;)

W dniu 2014-12-13 odbyło się kolejne spotkanie  opłatkowe zaprzyjaźnionych klubów  z województwa kujawskiego i tym razem nasi kochani turyści nie zawiedli;) Było cieplutko i świątecznie . Klubowicze Torpedo
stanęli na wysokości zadania ,jak zawsze na stołach wspaniałe wypieki oraz rozpływające się w ustach pierniczki naszej Danusi ;)Rozdano drobne upominki dla klubów ,które gościliśmy ,czyli tradycji stało się zadość.
Miło jest popatrzeć na radośnie uśmiechnięte buzie -,,cywilne ciuszki ,, bo przecież tak naprawdę widujemy się zawsze na rajdach rowerowych gdzie obowiązują zupełnie inne stroje ;) Dostaliśmy też prezent od naszych gości ,bardzo dziękujemy ;) Reasumując ostanie spotkanie Anno Domini 2014 było fantastyczne .

Klubowicze KTR TORPEDO