SPOTKANIE OPŁATKOWE 2013-12-14

\

Spotkanie opłatkowe Anno Domini 2013 przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze. Pozytywnie zakręceni przedstawiciele klubów woj, kujawskiego nie zawiedli. Było nas 85 osób ,miłym zaskoczenie było przybycie Pani Burmistrz Teresy Substyk -za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Nie  mogło  zabraknąć Św .Mikołaja ,który w tym roku postanowił sprawdzić jak sprawowały sie małżeństwa w klubach rowerowych i o dziwo każde było grzeczne -ale nic za darmo .Prezent i owszem ale pod warunkiem wykonania kolędy ,opowiedzenia żartu lub recytacji wierszyka. Słowem wszyscy spisali sie na szóstkę z plusem ;)

Zarząd klub postanowił wyróżnić za aktywną pracę Dariusza Michalskiego .Tadeusza Kempińskiego, Czesława Adamczyka Danutę Adamczyk ,Bernadetę Gasińską oraz Renatę Ambryszewską. Zasłużyli na dyplom jak nikt inny. Gratulujemy z całego serca. Najważniejszą rzeczą w tym spotkaniu jest to ,że mogliśmy sie jeszcze wszyscy razem zobaczyć -złożyć sobie życzenia świąteczno -noworoczne i powspominać tak szybko mijający sezon rowerowy.