27 Rajd Zielonym Szlakiem im.Polikarpa 5-04-2010

Tradycji stało się zadość ,na zaproszenie BKTR Turkole -nasz klub w drugi dzień świąt nie siedział za suto zastawionym stołem ,lecz pojechał na zielony szlak ,aby  z kolegami i koleżankami z innych klubów podzielić się jajkiem  na łonie przyrody. Wyjazd nasz był  ze wszech miar udany ,ponieważ nieskromnie mówiąc większość nagród trafiło w nasze ręce:).  Główną jednak atrakcją było wręczenie legitymacji oraz książeczki  wycieczek kolarskich naszemu najmłodszemu koledze lat 9 Mikołajowi Bleja -który dzielnie pokonał trasę rajdu i zdobył  pierwsze 10 punktów  uroczyście  zaświadczonych przez organizatorów pieczątką okolicznościową. Pogoda wbrew opinii meteorologów sprawiła niespodziankę czyli było ciepło i bezdeszczowo. Przejechaliśmy 40 km z miłym uczuciem ,że to dopiero początek okresu turystycznego.

Główny bohater najmłodszy klubowicz Mikołaj z władzami klubu

KTR TORPEDO na miejscu zbiórki w Solcu Kujawskim                                          Bydgoszcz   bar ,,Pod Kogutem,,

Nasi zwycięzcy w lotkach Adam i Lucyna

Nagrody  w konkursie wiedza Ania i Jurek