Zdjęcia zamieszczone na tej stronie pochodzą z okresu przedwiośnia i wiosny. Klubowicze trenują przed sezonem turystycznym. Priorytetem klubu jest  jak  najwyższa forma  przygotowująca do długich tras rowerowych a egzamin  będzie zdany na aktywie który organizujemy w maju .

2009-03-15 w Puszczy Bydgoskiej wiosna już przybyła.     Autorka wszystkich zdjęć.

Pierwsze koty za płoty

Zmęczeni ale szczęśliwi pierwsze 30 km przejechane

2009-03-22 Klub Torpedo wyznacza trasy na majowy aktyw. Ilość uczestników 9 liczba km ca 60

Oczywiście bale

Nareszcie Prądocin

2009-03-28  Wiosna  Rama 76 - Makowiska

Na zaproszenie klubu Rama 76 kilku klubowiczów wybrało się z wiosenną  wizytą na ich zlot. Koledzy Tadeusz i Jerzy Kempińscy  zdobyli  I i  III  miejsce  w  w wieloboju .Gratulujemy.

2009-03-28 Weryfikacja trasy Solec Kujawski - Prądocin  ilość uczestników 7 liczba km ca 50