ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA ORAZ 5 URODZINY  KTR TORPEDO

2010-10-10 Solec Kujawski

Historia naszego klubu rozpoczęła się 19 lipca 2005 roku. Kilka fajnych dziewcząt postanowiło wyjść z klubu pieszego Horyzont i założyć klub rowerowy. Naz wę swą zawdzięczamy dwóm kolegom , którzy w niezależny od siebie sposób (jeden leżąc na kanapie drugi siedząc przy komputerze ) wymyślili nazwę TORPEDO jednocześnie byli to: Jerzy Kempiński oraz Adam Dolczewski. Pierwszym prezesem  została Anna Dolczewska a vice prezesem Jerzy Kempiński. W roku 2009 kiedy postanowiliśmy przenieść klub z Oddziału Puszczańskiego  do Oddziału Miejskiego w Bydgoszczy (dlaczego -spuszczamy miłosiernie zasłonę milczenia ) odbyły się wybory i nasze władze zamieniły się funkcjami. Zdjęcia poniżej zamieszczone  obrazują dokonania młodego klubu -nasze sukcesy  oraz pięcioletnią działalność klubowiczów którzy w aktywny sposób starali się pokazać turystów rowerowych  jako ludzi którzy promują zdrowy i aktywny styl życia.

.

Czwarte spotkanie udało się na szóstkę tzn pogoda dopisała przyjaciele nie zawiedli czego można sobie życzyć więcej ?oczywiście  były też  prezenty  urodzinowe od klubów Gryf -Bydgoszcz Turkole Bydgoszcz  Rama 76 Bydgoszcz Przygoda Toruń Cyklista Włocławek Kujawiak Inowrocław oraz doceniła nas Pani Prezes Oddziału Miejskiego dyplomem uznania  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Zarząd KTR Torpedo  uhonorował kilku  kolegów i koleżankę  za szczególne zasługi  oraz pomoc w najtrudniejszych dla naszego klubu latach .Z kronikarskiego obowiązku było nas na święcie ca 130 osób -super! Tort urodzinowy o smaku truskawkowym przypomniał wszystkim ,że to juz niestety ostatni smak lata 2010. Jesteśmy dumni z naszego najmłodszego klubowicza Lucjana Kempińskiego lat 2 - wnuczka naszego  Tadeusza znanego jako Leon ;)

Wyróżniony Paweł Grabczewski Cyklista Włocławek   Zawsze nam życzliwy Waldemar Wieczorkowski-Przygoda Toruń

Fantastyczne małżeństwo Maria i Wojciech Świstak Kujawiak Inowrocław   Kochany przez nas Czesław Makowski-Turkole Bydgoszcz

Na taka miotłę trzeba sobie zasłużyć   Fajna ta nasza kronika

Zbyszek z bardzo uroczystą miną   za dwa lata Cykliści 5 urodziny   Dobrze sie bawiliśmy

Przedstawiciel  Oddz Miejskiego Bydgoszcz   Apetyty doskonałe czyli samo zdrowie

Czesław sędziuje sprawiedliwie   Nic nie umknie czujnemu oku Lucyny

Leon i jego wiatrówka -a mina coś nietęga   Wyróżniony Rajmund Ratajczak -my też Cię bardzo lubimy !

Puchar Prezesa klubu dla Halinki i Stasia Rama 76 Brawo !!!!!!!!!!!! ziemniaczki były naprawdę figlarne