RAJD KLUBOWY  SWORNEGACIE 2013-06-21-23

No i stało się -drugi klubowy wyjazd ,,Bliżej siebie i natury,, okazał się strzałem w dziesiątkę .Klubowiczów wyjechało 12 wszyscy cali i zdrowi powrócili z opalenizna godną Majorki i w szampańskich nastrojach. Założenie tego rajdu było pobyć ze sobą nacieszyć się urokami natury. Dowolność upodobań -część grupy pojechała na trasę – druga ruszyła na kajaki. Wszyscy spotykaliśmy się na posiłku ,bo cóż wiadomo nie od dziś ,że wspólny stół łączy ludzi ;)W Torpedo tak już jest ,że lubimy ze sobą przebywać a i trzech solenizantów uświetniło piątkową kolację Danuta Jan i Anna .Okazji do rozmów i tańców nie brakowało :))))).W sobotę wieczorem grupa rowerowa pozazdrościła kajakowej i też popłynęła na rekonesans -jezioro w Swornychgaciach jest czyściutkie -widok spokojnej toni jeziora napawał refleksjami i marzeniami. Jednogłośnie przeszedł pomysł ,aby w przyszłym roku spłynąć rzeką Zbrzycą z metą w stanicy wodnej PTTK .