ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2013-10-06

Tradycyjnie w pierwszy weekend października ,dwa zaprzyjaźnione kluby KTR Torpedo i BKTR Turkole ,organizują święto naszego smacznego polskiego  ziemniaczka  bez  którego  obiad po polsku nie smakuje:)
Miło zaskoczyła nas frekwencja turystów ,którzy przybyli tłumnie w radosnych nastrojach. Gościliśmy 138 turystów -nie kwestionowanym liderem został Gryf Bydgoszcz za co gospodarze imprezy uhonorowali  klub pucharem okolicznościowym. Nie zwiedli nasi kochani rowerzyści Cyklista Włocławek ,Przygoda Toruń ,Kalinka Grudziądz Kujawiak Inowrocław i wielu turystów pieszych ,oraz indywidualnych gości. Gościnna Pani sołtys Barbara Dolińska udostępniła miejsce spotkania ,nie zawiedli sponsorzy firma Aljot , Drobex oraz Autos-lokalne firmy , na których hojność możemy liczyć. DZIĘKUJEMY !!!!!!!

WYSIŁEK SIE OPŁACAŁ ,SĄ NAGDRODY

NASZ NARYBEK ROWEROWY

TRZY WARUNKI UDANEGO RAJDU SMACZNY POSIŁEK ŁADNA POGODA I TOWRZYSTWO POZYTYWNIE ZAKRECONYCH TURYSTÓW -SPEŁNIONE JAK WIDAĆ ;)