X OGÓLNOPOLSKI ZLOT AKTYWU TURYSTYKI ROWEROWEJ

VII MAJÓWKA NA KASZUBACH

1-6-05-2012

WESTERPLATTE

KTR Torpedo , wyjechało na X Aktyw Turystki Kolarskie ,który organizował Klub Na Fali Gdynia. Sobieszewo przywitało nas pogodą rowerową ;),trochę słońca trochę deszczu. Największą popularnością cieszyły się farelki , w Albatrosie korki strzelały ;))).Zwiedziliśmy naprawdę piękne Żuławy -ścieżkami rowerowymi przejechaliśmy praktycznie cały szlak mennonitów ,czyli Cedry Wielkie .,Wiślina ,Trutnowo, Kiezmark. Ptasi Raj na wyspie wprawił nas w idealny wręcz spokój -trele i kumkanie z każdego zakątka polecam serdecznie .Choć było zimno obowiązkowe moczenie stóp w morzu się odbyło ;))) ewidentne ślady w postaci bolących gardeł i czerwonych  nosów  -będą nam jeszcze kilka dni o tym fakcie przypominać.
Najważniejszą jednak trasę zrobiliśmy 5.05.2012. tzn pojechaliśmy do obozu w Sztutowie( osobiście uważam ,że każdy człowiek powinien zobaczyć takie miejsce -które ostrzega nas co może się zdarzyć kiedy do władzy dochodzą szaleńcy ),przeprawiając się promem wycieczkowym tempem zwiedziliśmy  Stegny oraz Jantar.
Nasi nowi koledzy klubowi Ela i Janek ,sprawnie przejechali wyznaczone trasy -wielkie brawa dla nich .
Organizatorzy przygotowali kilka ciekawych propozycji -recital Andrzeja Starca ,ognisko oraz hit zespół Marynarki Wojennej ,,Riwiera,,- który rozgrzał nas przed wyjazdem do Factorii w  Pruszczu Gdańskim -Dziękujemy .

TORPEDO  i  PRZYGODA  SŁONECZKO GRZAŁO I HUMORY DOPISYWAŁY ;)

CYWILNE UBRANIA ;)

BŁOGO I CIEPŁO