ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA CHROŚNA 2009

Tradycyjnie w październiku dwa zaprzyjaźnione kluby tj.Turkole Bydgoszcz oraz Torpedo Solec Kujawski ,zaprosiły swoich kolegów rowerzystów do wspólnej zabawy i konsumpcji bohatera święta. Pogoda  ku zdziwieniu przybyłych była wprost wymarzona ,bo przecież dni poprzedzające weekend były okropne .Zebrało się nas ca  120 osób ,jak to bywa na takich spotkaniach rozegrano kilka konkurencji oraz przy ognisku  powspominaliśmy już mijający sezon rowerowy. Dzieci ,które bawiły się z nami zostały obdarzone słodyczami i drobnymi upominkami-mamy nadzieję że choć w kilku  w nich  zaszczepiliśmy bakcyla rowerowego. Miłą niespodzianką był przyjazd kilkunastu osób z klubu Cyklista Włocławek (mieli naprawdę sporo kilometrów do przejechania). Nie zawiedli koledzy i koleżanki  z klubów Kujawiak Inowrocław, Gryf Bydgoszcz ,P O W Bydgoszcz oraz z Przygody Toruń . Spotkanie było też ,okazją do podziękowania władzą wsi Chrośna  Pani Sołtys Barbarze Dolińskiej oraz Pani Justynie  Szopiera za gościnność ,którą nie po raz pierwszy nam okazały. Nie zawiodły nas również firmy z Solca Kujawskiego tj Drobex , Aljot oraz Piekarnia Pawełek pomogły nam w sposób rzeczowy zorganizować imprezę-serdecznie dziękujemy.

WIDAĆ, ŻE SIĘ DOBRZE BAWILIŚMY

Przedstawicielka władz Solca Kujawskiego i  Rajmund organizator święta Klub Kujawiak
Przystojniacy z Włocławka Pracujące władze Torpedo
Uhonorowani pierwszym i drugim miejscem Halinka i Stasiu-Piła Kolega Paweł -Cyklista Włocławek