40  LECIE  K T K PRZYGODA  TORUŃ PRZYJEZIERZE
    W dniu 18-09-2009 jedenasto osobowa grupa wyjechała do Przyjezierza na zlot turystów rowerowych. Komfortowe warunki , doskonała pogoda, malownicza i bogata w zabytki trasa ca 40 km cóż trzeba więcej. Zabytki Strzelna  oraz malownicza kapliczka w Rechcie zaspokoiła najbardziej wybredne gusta turystyczne. Nasi  młodsi koledzy z klubu tj. Cezary Dolczewski oraz Włodzimierz Puzio to zdobywcy pierwszego i trzeciego miejsca w konkursie rowerowym ,natomiast małżeństwo  Danuta i Czesław Adamczyk  zajęli drugie i piąte miejsce w rzucie kulą-wróciliśmy z tarczą z tego święta. Dodatkową pamiątkę w postaci książki o Toruniu został uhonorowany każdy z klubów przebywających na zlocie. Będziemy mieli co wspominać.
Członkowie Torpedo przed rozpoczęciem zlotu

Klub przed trasą

Ciekawe za czym lub kim pędziła Renia?

Nasi dwaj medaliści

Bracia K czyli łowcy nagród byli w kiepskiej formie

Władze Torpedo wręczają puchar okolicznościowy dla klubu Przygoda z okazji ich pięknej rocznicy