PRZYJEZIERZE

W trzech krótkich słowach można napisać -przyjechaliśmy -zobaczyliśmy -zdobyliśmy. Na pięknej ziemi Kujawskiej odbył się zlot ludzi pozytywnie zakręconych tj rowerzystów, zorganizowany po raz pierwszy przez PTTK Inowrocław .Mogę śmiało napisać ,że jeszcze w takich  luksusach się nie pławiliśmy. Domki były  wyposażone tak, że najwybredniejsze gusta zostały zaspokojone. Gościnność gospodarzy obfitość wszelkiego jadła i doskonała organizacja na długo pozostanie w pamięci. Psikusa sprawiła tylko pogoda na trasie ale rekompensowały nam tę drobną niedogodność piękne widoki i kościół w Strzelnie , słynący ze swoich kolumn, które nawiasem mówiąc zadziwiająco podzieliły turystów( kto był na zlocie ten wie skąd ta refleksja -autorka oczywiście usiadła przy kolumnie ze złymi uczynkami ale za to w jakim zacnym towarzystwie.) Klub TORPEDO praktycznie zdobył wszystko co możliwe -choć  nagroda za występy artystyczne jest nam najbliższa ponieważ sporo trudu włożyliśmy w nasz występ -ach ten wokal !!!!!!!!!!!!-z tego miejsca dziękujemy za pomoc w wykonaniu piosenki seniorom z Inowrocławia-gdyby nie oni to tylko najwierniejsi przyjaciele ostali by się na występach.

Ozdoba  naszego  klubu Tadeusz zwany Leonem lub pieszczotliwie Helą

Prezes klub zaprasza do wsi Chrośna na ,,święto pieczonego ziemniaka,,