III ZLOT ODDZIAŁU PUSZCZAŃSKIEGO

2007-06-23

Nasz kochana Jadzia ,ciekawe co też wygrała?

Hura!!!! na zlot przybyli wszyscy nasi przyjaciele i sympatycy, ależ było miło! Rowerzyści pokazali się w pełnej krasie było nas ca 60osób w swoich klubowych koszulkach robili furorę na terenie naszego miasta. Z wiadomych źródeł autorki plebiscyt na najbardziej pogodnego uczestnika zlotu, wygrała nasza kochana Jadzia Lampart ,która za 2 lata (tak nam powiedziała),  przesiada się na  rower. Niech żałują Ci ,którzy nie przybyli , bo jak na prawdziwych ,,żarłoków z Solca,, przystało, jedzenia pysznego nie zabrakło,  grochówka autorstwa dziewcząt z Torpedo wg smakoszy tego jadła była znakomita. Cieszymy się ,że uczestnicy zlotu dobrze się bawili ,bo tak naprawdę nie liczą się zdobyte nagrody ale to że ponownie mogliśmy nacieszyć się swoim towarzystwem ,ludzi pozytywnie zakręconych jak mawia nasz klubowy narybek rowerowy.

SILNA GRUPA ROWEROWA

Nasza Ania w towarzystwie przyjaciół klubu Torpedo , którzy niezmiennie kibicują naszym poczynaniom, na rzecz rozwoju  turystyki w naszym regionie

Nasi przyjaciele rowerzyści ,Gryf ,Kujawiak ,Turkole

Ciekawe kto w tym gronie puści wianek?   Ależ ona figlarna  Kujawiak Torpedo