XXX JUBILEUSZOWY ROWEROWY RAJD ŚWIĘTOJAŃSKI

Uczestnicy rajdu

Na zaproszenie KTK Przygoda Toruń -8 osobowa grupa klubowiczów wyruszyła na XXX jubileuszowy rajd świętojański .W znakomitych humorach ponieważ, dzięki hojności Pana Bogdana Hybnera właściciela firmy Sol-Hurt Solec Kujawski  nareszcie mamy oryginalne rowerowe koszulki. Miejsce  docelowe rajdu Mirakowo -położone nad jeziorem Chełmżyńskim  -gospodarstwo agroturystyczne z polem namiotowym w starym dobrym stylu harcerskim. Nie którym klubowiczom łza się w oku zakręciła ,ponieważ ;) przypomniały sie czasy młodości beztroskiej i szalonej -gdzie nie ważne były wygody tylko wspaniały wypoczynek w spartańskich warunkach. Pogoda jakby na zamówienia -trasa rajdu poprowadzona malowniczymi wioskami pojezierza czego trzeba więcej? Konkursy i ognisko wieczorne  na piątkę z plusem -nawet żarłoczne komarzyce nie przestraszyły turystów ,którzy do późnych godzin śpiewali  i wspominali  zdarzenia z poprzednich spotkań.

KTR Torpedo solennie zapewniło organizatorów ,że w przyszłym roku będzie nas znacznie więcej .Z kronikarskiego obowiązku  liczba przejechanych km 198 .

Namiot wojskowy i wszyscy razem -takie nasze credo                                        Smaczne  i zdrowe ach palce lizać

Pięknie wyglądamy czy ktoś może zaprzeczyć? Podwójnie nagrodzony Adam

Nagrody w konkursach  dla naszych klubowiczów nagrodzenie:   Benia Ania  Renia Jurek Sebastian