ZIMA 2007/2008

Wśród naszej braci rowerowej rozkwitał talent  naszej koleżanki klubowej , to  Maja  Rodziewicz-Szynicka. Ukazał się właśnie  jej trzeci już tomik poezji pt:,, Anioły nie mokną,,- 16.01.08.część dziewcząt z naszego klubu udała się na wieczór autorski ,który odbywał się w znanej artystycznej kawiarni ,,Węgliszek,,. Wiersze recytowała znana aktorka Wanda Rzyska oraz sama Maja, co tu wiele pisać byłyśmy tak wzruszone i  dumne ,że po prostu  umieszczam  na stronie  jej piękną poezję.

W twoich dłoniach

pochodnią jestem

pożądania

drżę cała od pożaru ust

przenikasz mnie żarem ud

spalam się jak feniks w twoich

ramionach by jutro zapłonąć od nowa

PIESZA  WĘDRÓWKA  -ROWERZYSTEK TORPEDO

Na zaproszenie klubu ,,Wędrownik,,- ruszyliśmy  20-01-08 na wędrówkę ,szlak liczył  około 16 km -dało się go przejść  suchą nogą ,pogoda nam  dopisała ,a ja z wielką ochotą donoszę dałyśmy radę!!!!!!!!!!!!!! jak widać na załączonym obrazku.

Piesza  wycieczka  Chrosna  2008-02-03

Szlifujem forme na rajdy rowerowe

BARKA

Tradycją już stały się  nasze wyjazdy na koncerty piosenki turystycznej ,które odbywają się w każdy czwartek na Barce w Bydgoszczy. Dobrze się stało ,że inni turyści zaczęli też na nie przychodzić ,fajnie  jest razem się spotkać i pośpiewać , jest też okazja porozmawiać ,zapoznać się z wycieczkami innych klubów.