IX ZLOT AKTYWU TURYSTYKI KOLARSKIEJ

26-29-05-2011 Koszelówka

Aktyw w Koszelówce  dla KTR Torpedo był nad wyraz udany. Zdobyliśmy Puchar Prezydenta miasta Płocka dla najaktywniejszego klubu -za co pięknie dziękujemy organizatorom Beneqteam Płock  ,którzy przygotowali fantastyczny  wypoczynek .Trasy zlotu biegły przez najciekawsze okolice , pradolina Wisły na długo zostanie nam w pamięci. Mnie osobiście bardzo wzruszył proboszcz małego kościółka ,który z wielką wiarą opowiadał o walce z powodzią z roku 2010 .o  życzliwości ludzkiej ,która pozwoliła uratować największy zabytek święty obraz.

W sobotę  tj 28-05-2011 zwiedzaliśmy Płock , jego piękną katedrę pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny  ,najstarsza szkoła  w Polsce   tkz  Małachowianka muzeum secesji oraz   płockie zoo .Mamy nadzieję .że ,raz jeszcze przyjedziemy  do Płocka aby nacieszyć sie jego pięknem. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji w tym największą tj naukę tańca (salsa) prowadzoną przez Michała Milewskiego, którego damska część naszego klubu będzie bardzo mile wspominać .Dzięki jego uprzejmości nasz występ sie powiódł DZIĘKUJEMY ;)

Romantycznie a jakże ;)   Koszelówka 27-05-2011

Ognisko i apetyt zawsze dobrze wróżą   Miło i rodzinnie ;)

Dziękujemy Paweł  -trasa z Cyklistami była super ;)