WIGILIA 2009 WOJ. KUJAWSKO POMORSKIEGO

Po raz trzeci z inicjatywy naszego klubu spotkaliśmy się przy wigilijnym stole z naszymi kolegami i koleżankami  -fanami turystyki rowerowej. Szczególny to czas ,gdy  wszyscy razem odświętnie ubrani śpiewamy  pastorałki i wymieniamy życzenia  a najważniejsze z nich to zdrowie i abyśmy sie w tym samym gronie spotkali  w roku 2010. Po raz pierwszy gościliśmy  władze naszego miasta ,Pan Burmistrz  Antoni  Nawrocki zrobił nam miłą niespodziankę swoją obecnością , za którą serdecznie dziękujemy. Spotkanie uświetnił swoim występem zespół folklorystyczny ,, Solecczanie ,, ,  oraz Leonard Luther  wraz z podopiecznymi z Domu Dziecka z Trzemiętowa. Nie zabrakło Świętego Mikołaja ,który obdarował wszystkie dzieci upominkami ,radości i miłej atmosfery można nam było tylko pozazdrościć. Z kronikarskiego obowiązku informuję  sympatyków strony , że  przy wspólnym stole zasiadło nas ca 120 osób -były to delegacje z  klubów Turkole  Bydgoszcz ,Cyklista Włocławek, Przygoda Toruń ,Kalinka Grudziądz, Gryf Bydgoszcz ,Rama Bydgoszcz ,Kujawiak Inowrocław, Pani Prezes Oddziału Miejskiego w Bydgoszczy Krystyna Czerwińska oraz  przyjaciele naszego klubu., na których  pomoc możemy zawsze liczyć. Serdecznie dziękujemy Pani Halinie Franaszczuk za udostępnienie świetlicy i pomoc w organizacji  wigilijnego spotkania.

Święty Mikołaj napracował sie tego dnia

Nasza  młodzież oraz najpracowitsza część klubu Torpedo

Zespół  Solecczanie