RODZINNY RAJD ROWEROWY GÓRSK
10-07-2011

Na zaproszenie KTK Przygoda Toruń ,który był  jednym z organizatorów  rajdu -dziesięć osób z klubu postanowiło w lipcową niedzielę  stawić się  o godzinie 10 na starcie. Nazwa rajdu wskazała zwycięzcę w naszym klubie , czteroosobową drużynę  Dolczewskich ,która w ogólnej kwalifikacji  zajął trzecie pucharowe miejsce .Indywidualnie tez nie mają się czego wstydzić 1 miejsce w lotkach Mateusza Dolczewskiego oraz 1 miejsce Cezarego Dolczewskiego w  jeździe żółwia. Trasa do przejechania to ca 32 km ale za to z jakimi widokami ;)było i dla duszy -matka natura dopieściła ten region bardzo szczodrze (Skłudzewo ,Toporzyska , Zła Wieś Wielka- cicho, zielono i pięknie )i dla ciała czyli pączuszek i kawa ,a później tradycyjna kiełbaska chlebek ze swojskim smalcem i ogórki małosolne mniam mniam. Darku tak trzymaj -przyjedziemy i we wrześniu.

Silna zwarta i gotowa do jazdy grupa na  starcie

Łowca nagród sympatyczny Wojtuś z Górska

Kibicujemy każdemu zawodnikowi