NA JESIENNYM SZLAKU -GOREŃ DUŻY

23-24-10-2010

Start Torpedo

Dąb szypułkowy  w GWPK lat ca 420

Sezon  turystyki kolarskiej 2010 klub postanowił zakończyć na jesiennym rajdzie organizowanym przez klub Cyklista Włocławek w  dniach 23-24-10.2010.Szlaków rowerowych możemy Wam koledzy pozazdrościć -barwy jesieni w G W P K nie do opisania, bogactwo fauny i flory  nie jednego przyrodnika doprowadziło by do szaleństwa. Przejechaliśmy wspólnie ca 60km ale nie ilość się liczy lecz jakość ;) a ta dzięki organizatorom była na szóstkę;) My dziewczęta z klubu bardzo uważnie słuchałyśmy kolegi Leszka co widać na załączonym obrazku. .

Nagrody były fantastyczne

W konkurencjach bez fałszywej skromności możemy  się pochwalić  -pierwsze  i trzecie miejsce w rzutkach czyli Jurek i Leon . Tradycyjna lina K T R TORPEDO numer I w składzie  Danusia Leon Adam Jurek .Najsilniejsza dziewczyna nasza Ania !!!!!!!.

Atmosfera rajdu bardzo sympatyczna gościnność staropolska -dzięki Bogu nie zniknęła -na stronie chciałabym szczególnie podziękować dziewczętom -napracowałyście się niesamowicie -ogromnie to doceniamy.

Udało się koledzy i koleżanki z Włocławka zakończenie sezonu -bardzo dziękujemy za zaproszenie w przyszłym roku tez przyjedziemy do Gorenia .

Ostanie instrukcje przed wyjazdem na szlak  Zbyszek i Paweł

Odważni klubowicze promem przez Wisłę brrrrrrrrr Skupione miny na ścieżce dydaktycznej

Jezioro Wikaryjskie Peleton szczęśliwe dotarł