BRZEGIEM JEZIORA GOPŁO

2007-07-22

W niedzielny poranek o godzinie 9.00,rowerzyści Torpedo spotkali  się pod Mysią Wieżą z zaprzyjaźnionymi klubami  tj. Kujawiak-Inowrocław oraz Turkole- Bydgoszcz. Trasa wiodła malowniczymi brzegami jeziora Gopło, które pomimo brzydkiej pogody nie zniechęciło nas do wnikliwej obserwacji a  to co zdołaliśmy zobaczyć zachwyciło ponad 30 osobową grupę. Cisza i bujna roślinność niejednemu z nas dała do myślenia, że to co piękne mamy blisko siebie i nie trzeba wyjeżdżać daleko poza granice Polski żeby podziwiać cuda natury. Spotkaliśmy się z bezinteresowną sympatią dyrektora i jego małżonki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeszynku, którzy zobaczywszy grupę 30 ,,zmoczonych kurcząt,,  poczęstowali nas gorącą kawą i herbatą a na deser podali pyszne ciasto. Serdecznie dziękujemy!!!.Mądre polskie  przysłowie powiada że ,, dobro przyciąga dobro,, i ja wiem że tak jest bo na szlaku  zawsze spotykamy właśnie takich ludzi i  to jest  najcenniejsza rzecz z której jesteśmy bardzo dumni.

Czy po ich twarzach widać ,że przed chwilą padał deszcz?

Część grupy przy szkole podstawowej w Rzeszynku

Zmęczeni ale szczęśliwi

Leonowi chyba mocno wiało

Najodważniejsi z klubu

Oj nachodził się biedny Popiel

Najprzystojniejszy chłopak w Kruszwicy

Najfajniejsze dziewczyny z klubu (brak  autorki zdjęcia niewybaczalne!!!!)