VIII ZLOT AKTYWU TURYSTKI KOLARSKIE  WŁOCŁAWEK 14-16-05-2010

KTR Torpedo z Prezydentem Włocławka

KTR Torpedo ponownie wróciło ,, z tarczą,, -mamy sie czym pochwalić. Jerzy Kempiński pierwsze miejsce w rzucie lotką , Cezary Dolczewski - pierwsze miejsce  w konkursie  rowerowym ,Bernadeta Gasińska -trzecie miejsce w konkursie  krajoznawczymi w końcu zaszczytne trzecie miejsce w przeciąganiu liny ,damska część klubu czyli Ania Ewa Danka i Benia ( uczciwie rzecz biorąc dzięki super postawie kolegów z Turkola Bydgoszcz). Spotkanie po prawie roku  z innymi klubami odbyło sie w naprawdę miłej i przyjacielskiej atmosferze -było nas ca 150 osób z  całego kraju. Aura nas nie dopieściła tym razem ale 58 km przejechaliśmy koncertowo zwiedzając Nieszawę Bobrowniki oraz piękne okolice Włocławka.

GOSPODARZE ZLOTU