XIII OGÓLNOPOLSKI AKTYW TURYSTYKI KOLARSKIEJ
15-17-05-2015 SMERZYN

Klub Turystów Rowerowych TORPEDO działający przy Oddziale Miejskim PTTK w Bydgoszczy był organizatorem XIII Ogólnopolskiego Zlotu Aktywu Turystyki Kolarskiej w dniach 15-17 maja b.r.  Bazą zlotu był ośrodek Harcerski w Smerzynie gm. Łabiszyn.
W zlocie wzięli udział oprócz organizatorów  turyści rowerowi z Włocławka, Konina, Torunia, Bydgoszczy, Płocka, Sochaczewa, Konina, Inowrocławia, Strzelna, Łodzi, Szczecina, Grudziądza – razem 134 osoby.
Sobotni 60-km rajd rowerowy połączony był ze zwiedzaniem Wenecji żnińskiej z pozostałościami zamku i Muzeum Kolejki Wąskotorowej oraz pięknego pałacu w Lubostroniu.
XIII Ogólnopolski Zlot Aktywu Turystyki Kolarskiej zbiegł się z 10-leciem  KTR TORPEDO, tą droga serdecznie dziękujemy za ciepłe życzenia i dowody przyjaźni.
KTR Torpedo serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji zlotu Urzędowi Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim, Marszałkowi Woj. Kuj.-Pom. Piotrowi Całbeckiemu, Starostwu Powiatowemu w Bydgoszczy, firmie PPH MASTER Sp.J. w Solcu Kujawskim Komendantce Ośrodka Harcerskiego w Smerzynie.

tekst i foto D.Adamczyk
KTR Torpedo