XI AKTYW TURYSTYKI ROWEROWEJ RUDNIK MAJ  2013-05-09-11
        W doskonałych humorach członkowie klubu przybyli na XI aktyw organizowany przez KTK Kalinka Grudziądz. Nie zabrakło niczego ;)była pogoda rowerowa ,były konkurencję i wspaniały akordeonista ,,do tego instrumentu mam szczególny sentyment ,oczywiście reszta zespołu pierwsza klasa- fantastycznie pośpiewaliśmy i potańczyliśmy.
Grupa się podzieliła część klubowiczów pojechała zwiedzać Cytadelę ,a dwie osoby pojechały na trasę do Chełmna. Obie grupy wróciły zadowolone ,każdy z uczestników zobaczył i zwiedził to co mu sie najbardziej podobało.

Po smacznym obiedzie ,wszyscy ruszyliśmy do konkurencji ,no i nie mamy sie czego wstydzić ;)) jak widać na załączonym obrazie dużo serca i energii włożyliśmy ;)

Warto było wróciliśmy z pucharem starosty dla najbardziej zaangażowanej grupy, każdy z nas został nagrodzony w konkurencjach .Tadeusz ,,tygrysek ,,zrobił furorę wśród  turystów.